Каталог
Дитяче автокрісло – ребордер. Нові європейські стандарти безпеки

Дитяче автокрісло – ребордер. Нові європейські стандарти безпеки

Коли в сім'ї з'являється дитина, окрім величезної радості, приходить розуміння не меншої відповідальності за її безпеку. Ми намагаємось передбачити всі варіанти випадкового травмування у будинку. У хід йдуть заглушки на розетки, м'які накладки на кути меблів та інші пристрої. "А як же безпека в автомобілі?" — спитайте ви. Ось тут і виникає необхідність купівлі автокрісла.


Слід пам'ятати, що маленькі пасажири – одні з найуразливіших учасників дорожнього руху. Варіанти: дитина на руках або в колисці від коляски слід відразу відкинути. Раптове різке рух автомобіля, і малюк може в буквальному значенні "вилетіти" з рук. Тому, без дитячого автокрісла від народження не обійтися.


Отже, що таке автокрісло – ребордер Lorelli?

Порівняно зі звичними нам дитячими автокріслами, автокрісло-ребордер Лореллі зменшує на 90% ризик тяжких травм при ДТП. Фіксація сидіння в напрямку проти руху гарантує високий відсоток захисту малюка при лобовому зіткненні. Тіло вдавлюється у сидіння і не сіпається вперед і назад. Таким чином, енергія удару розподіляється по всій спині.


Голова новонародженого становить приблизно 25% від його загальної ваги і для ще слабких м'язів шиї утримувати її досить складно. В екстремальних ситуаціях, таких як лобовий удар, м'язи шиї не можуть утримати голову в належному положенні, що загрожує надмірним перетягуванням хребетного стовпа. В автокріслі-ребордері Lorelli із вкладишем для новонароджених, голова та шия дитини дуже добре фіксуються і краще захищені від небезпечних травм.

Дитячі автокрісла-ребордери, що встановлюються проти ходу руху, дають вирішальну перевагу в порівнянні зі звичайними дитячими автокріслами. Їх конструкція, при лобовому зіткненні, запобігає неконтрольованому занесення голови. Мульти-регульована в різних позиціях конструкція дозволяє перенести вагу голови на м'яку вкладку і позбавити м'язи шиї додаткового навантаження. Таким чином, дитячі автокрісла-ребордери Lorelli підтримують здоровий розвиток хребта та м'язів Вашої дитини.

Не менш важливий нюанс у ребордерах - це нахил спинки в напівлежаче положення. Помилкова думка про те, що лежаче положення для малюка в автотранспорті найкраще, спонукає батьків шукати модель з максимально горизонтальним кутом нахилу спинки, що в корені неправильно. Чим вертикальніша посадка, тим автокрісло безпечніше, але новонароджених не можна перевозити сидячи. Саме тому, для найменших пасажирів до 15 місяців був розроблений стандарт, який повністю відповідає анатомічним особливостям цієї вікової категорії і при цьому гарантує безпеку. З перерахованого вище, що з виборі автокрісла 0+ слід більше уваги приділяти ергономіці внутрішнього простору крісла, а чи не лежачої позиції.

Переваги дитячих автокрісел-ребордерів Lorelli

● максимальна безпека

● поворотний механізм 360°

● регулювання нахилу спинки

● відповідають новим стандартам ЄС


Незважаючи на те, що стандарти безпеки ECE R44/04, що діють, виправдали себе, в недалекому майбутньому вони будуть замінені новим стандартом i-Size ECE R 129. В якому, крім іншого, наказано обов'язкове перевезення дітей віком до 15 місяців проти напрямку руху. Автокрісла-ребордери Лореллі повністю відповідають характеристикам, що пред'являються до нового покоління автокрісел i-Size.

Огляд автокрісел-ребордерів Lorelli

Aviator

Прекрасний варіант для організації безпечного перевезення малюка від народження і до 12 років. Передбачена в конструкції система кріплення Isofix та поворотне на 360° сидіння максимально знижують ризик травмування дитини у разі ДТП. SPS подушки амортизують бічні удари. Анатомічні вкладиші для сидіння та підголовника надають ергономічну підтримку в області попереку та голови. Підголівник регулюється за висотою. Спинка фіксується у 4-х положеннях. Автокрісло-ребордер Авіатор виконано в сучасному дизайні, що передбачає анатомічні особливості дитини, що росте.

автокресло ребордер Lorelli Aviator

Lusso

Поворотне на 360 градусів, автокрісло-ребордер Луссо легко розвертається однією рукою, що особливо актуально, якщо в автомобілі тільки один дорослий, а малюк вимагає уваги. Міцний бічний захист SPS знижує ймовірність травмування при бічних ударах. Родзинкою цієї моделі вважається додатковий захисний козирок. Підголовник регулюється у 7-ми положеннях. За рахунок впроваджених у конструкцію систем кріплення Isofix та Top Tether досягається максимальна стабільність при зіткненні.

автокресло ребордер Lorelli Lusso

Lyra

Дитяче автокрісло-ребордер Lorelli Lyra Premium має капсульну форму, яка покликана захистити дитину як при лобовому, так і бічному зіткненні. Ремені безпеки надійно утримують малюка у сидінні при ударі з боку багажника. Спинка виставляється в 4-х положеннях, включаючи напівлежачи для сну. Підголівник на 11 положень дозволяє найточніше відрегулювати висоту під зростання дитини.

автокресло ребордер Lorelli Lyra

Nebula

Як і інші автокрісла-ребордери, Nebula має поворотний механізм, який дає можливість навіть з сидіння водія контролювати те, що відбувається з дитиною. Регулювання ременів безпеки та підголівника здійснюється у 8 положеннях. 4-х позиційне сидіння має вкладку для новонароджених.

автокресло ребордер Lorelli Nebula

Pegasus

Флагманська модель Пегас з лінійки автокрісел-ребордерів Lorelli відрізняється розширеним функціоналом і демонструє ще більші показники стійкості. Телескопічна опорна ніжка зменшує навантаження на основні елементи кріплення та виключає "кивок" автокрісла при фронтальному зіткненні. Підніжка дозволяє з максимальним комфортом посадити дитину, що росте. Складаний козирок уберігає від яскравого сонця і дає малюкові спокійно поспати.

автокресло ребордер Lorelli Pegasus

Roto

Автокрісло-ребордер Roto Isofix + Top tether - це ультрамодна, ергономічна конструкція, в якій дитина із задоволенням кататиметься в автомобілі. Капсульна форма з бічним захистом мінімізує силу ударів при ДТП. Протиударний корпус надійно захищає від травмування. 5-точкові ремені безпеки зі спеціальним протиковзким покриттям, що регулюються в 11-ти положеннях, правильно фіксують дитину в сидінні автокрісла. Анатомічна форма автокрісла, регульована спинка в 5-ти положеннях

автокресло ребордер Lorelli Roto

Будь-яка з презентованих моделей відповідає новим стандартам безпеки i-Size ECE R 129. Відповідає всім критеріям, які висуваються до автокрісел майбутнього. Представлені в різноманітних кольорах, що дозволяє зробити вибір не тільки виходячи з технічних характеристик, але і індивідуальних уподобань в дизайні. Можна впевнено стверджувати, що ребордери — це автокрісла нового покоління з максимальним рівнем захисту новонародженого.


Автокрісла-ребордери Lorelli – це новий рівень безпеки та комфорту!

09.02.2021

Возврат к списку


Текст сообщения*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Ничего не найдено