Оплата

Післяплата

Післяплата

Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовлення і товарному чеку. Звертаємо Вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину і компанії перевізнику.
Безготівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.
Оплата на сайте

Оплата банківською картою на сайті

Якщо Ви оплачуєте товар банківською картою при оформленні замовлення вкажіть спосіб оплати «Онлайн платіж Liqpay». Оплата здійснюється відразу після оформлення замовлення. Після підтвердження складу замовлення Вам буде запропоновано оплатити обраний товар. Натиснувши на кнопку "Оплатити товар" Ви перейдете на сайт Liqpay, де вже буде вказана сума замовлення і реквізити одержувача. Сплативши замовлення, повідомте менеджеру про оплату, вказавши номер замовлення.

liqpay