Каталог
Приставні ліжко - манеж: безпечний варіант для спільного сну малюка та батьків

Приставні ліжко - манеж: безпечний варіант для спільного сну малюка та батьків

Незважаючи на те, що деякі батьки не бачать нічого незвичайного в спільному з новонародженим сні, така позиція вкрай небезпечна для здоров'я малюка. За статистикою, більше ризикують діти до півроку. Найбільш часто зафіксовані випадки ненавмисного удушення саме в перші шість місяців життя.Немовля випадково накривають рукою або ковдрою, коли воно ще не може самостійно прибрати заважаючи предмети.

Ми хочемо поділитися цією інформацією з батьками, щоб не налякати їх, а пояснити реальні ризики. У перші півроку-рік дитині краще спати в одній кімнаті з батьками, але в своєму ліжечку. Цей захід зменшує ризик раптової смерті на 50%, що підтверджується неодноразовими дослідженнями.Такий аргумент, повинен стати вирішальним у виборі батьків, де укладати дитину, як би не хотілося залишатися з ним поруч і годувати вночі груддю.

Виходячи з цього, кращим варіантом все таки прийнято вважати організацію окремого місця для сну малюка. «А як же, безпосередня близькість до матері, настільки важлива для формування емоційної сумісності?» - запитаєте ви. Безумовно, коли немовля знаходиться поруч з батьками, воно більш спокійне, у нього краще апетит. Не менш важливий і комфорт самих дорослих, яким зручніше тримати дитину на відстані витягнутої руки, щоб не вставати, кожен раз, як та вимагає уваги.

Саме тому, інженери і дизайнери болгарської компанії "Lorelli" розробили кілька моделей приставних ліжечок для новонароджених. Такі конструкції дають можливість не встаючи з ліжка тримати дитину в полі видимості, брати до себе на час, щоб заспокоїти або погодувати груддю. Тепер не треба стояти над ліжечком в незручному становищі і чекати поки малюк засне. З'явилася можливість краще контролювати ситуацію, якщо малюк захворів. Переваги приставного дитячого ложа очевидні, але головне з них - це безпека сну немовляти.


Sleep N Care

Sleep N CareSleep N Care

В першу чергу, хочемо звернути увагу на приставні ліжечко Lorelli Sleep N Care. Не дарма назва виникла через слова, що в перекладі означають: турбота про сон. Це ідеальне рішення, що забезпечує місцезнаходження в безпосередній близькості від малюка, але в той же час окремо. Приставне ліжечко можна використовувати, як з опущеною модульної стороною, так і в якості окремого місця для сну дитини. Регулювання висоти в 4-х положеннях, дає можливість, точно пристикувати ліжечко до батьківського ліжка на один рівень. Конструкція приставного ліжечка дозволяє його швидко збирати і розбирати, що особливо зручно, якщо планується переїзд. У комплект входить сумка-переноска.

 

Ліжко-манеж 2в1 UP and DOWN

UP and DOWNUP and DOWN

Дворівневе приставне ліжко-манеж Lorelli UP and DOWN - більш функціональна альтернатива Sleep N Care. Призначено не тільки для сну, але і ігор.

Бічна сторона конструкції опускається вниз до рівня дорослого ліжка, що дозволяє наглядати за дитиною і брати до себе при необхідності. Виготовлено з гіпоалергенних матеріалів. Тканинні частини мають фактуру, приємну ніжній шкірі дитини. Сітчасті вставки забезпечують хороший огляд і правильну циркуляцію повітря.

Дворівневе зонування дає можливість використовувати ліжечко в якості ігрового манежу. Через бічний лаз на блискавці малюк може самостійно покинути манеж і залізти в нього назад. Ліжко-манеж UP and DOWN має захист від довільного складання. Тому, малюк знаходиться в повній безпеці, як під час ігор, так і сну.

Купуючи одну з перерахованих вище моделей, ви робите вибір не тільки на користь безпеки і комфорту немовляти, а й особистої зручності. Що може бути приємніше, після напруженого дня засипати разом зі своєю крихіткою з можливістю потримати за ручку або просто пограти перед сном. Не треба залежати від громіздких меблів. У будь-який момент, приставне ліжечко можна швидко розібрати і помістити в багажник. З ліжечком-манежем UP and DOWN все ще простіше, досить скласти і укласти в сумку-переноску.

09.03.2021

Возврат к списку


Текст сообщения*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Ничего не найдено